Ātri

Sākt Tooway™ lietošanu ir vienkāršāk par vienkāršu!

Pie Jūsu mājas tiks uzstādīta un pozicionēta 77 cm diametra satelītantena. Jūs to variet veikt pats, tomēr mēs iesaskām šos darbus uzticēt mūsu speciālistam ar atbilstošu izglītību. Pēc tam Jūs pieslēdzat modemu savam datoram un sāciet lietot internetu. Jums nav nepieciešams telefona pieslēgums, variet lietot internetu tūlīt!

Viegli

Tooway™ darbība balstās uz satelītu tehnoloģijām.

Mūsu platjoslas interneta pieeja nodrošina Jums ātru un tiešu platjoslas pieeju internetam. Tooway™ ir gandrīz 70 reizes ātrāks par tradicionālajiem interneta pieslēgumiem caur telefona līnijām. Izmantojot Tooway™ tehnoloģijas, Jums tiek nodrošināta 24 stundu pieeja internetam, kurā variet veikt sev nepieciešamās darbības, piemēram, sērfot internetā, sūtīt un saņemt e-pastus, lejupielādēt un skatīties filmas un klausīties mūziku.

Visur

Mūsu piedāvātais Tooway™ risinājums pieejams visā Eiropā bez ierobežojumiem un vienlīdz labā kvalitātē neatkarīgi no pieslēgšanās vietas. Ja Jūs vēlaties pieslēgties internetam nomaļā vietā, Jums vairs nebūs jāuztraucas par augstām izmaksām par telefona pieslēgumu vai citiem virszemes komunikāciju risinājumiem.

Katram

Tooway™ piedāvā DSL pieslēgumam līdzīgu augsta ātruma pieslēgumu, kura izmaksas ir sākot no 1 eiro par dienu. Turklāt, šī pieeja ir līdz pat 70 reizes ātrāka par līdz šim ierastajām pieslēgumu tehnoloģijām, kurās tiek izmantotas telefona komunikācijas. Mēs piedāvāsim Jums piemērotāko tarifu par godīgu cenu, neatkarīgi no tā, vai internetu lietosiet privāti vai darba nolūkos.

Interneta pieslēguma darbības princips

1. Datu pārraides pieslēgums
Servisa stacija
2. Satelīts
Eutelsat 8° East
3. Aparatūras pieslēgums mājās